• Vandenynas kelio gale

  2019 11 26

  Gaiman, Neil (Geimanas, Nylas)
  Vandenynas kelio gale : [romanas] / Neil Gaiman. - Vilnius : Bonus animus, 2018. - 189, [2] p.

  „Vandenynas kelio gale“ – magiška britų rašytojo Neilo Gaimano istorija bet kokio amžiaus skaitytojui. Tai pasakojimas apie nepakartojamą ir bauginančią kelionę, kurią įveikę mes tampame brandžiais žmonėmis.

  Skaityti daugiau...
 • Įveskite kaltinamuosius

  2019 11 26

  Mantel, Hilary (1952-)
  Įveskite kaltinamuosius : [istorinis romanas] / Hilary Mantel ; iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas. - Vilnius : Sofoklis, 2019 (Gargždai : ScandBook). - 447, [1] p.

  Nors Henrikas VIII ne vienus metus ieškojo išeities, kaip išsiskirti su žmona Kotryna, kad galėtų vesti Aną, karaliaus susidomėjimas ja dabar ima slūgti. Naujoji karalienė nepadovanojo šalies valdovui sosto įpėdinio, be to, būdama užsispyrusi ir aštraus proto, atitolino nuo karaliaus senus jo draugus ir kilmingas Anglijos šeimas.

  Skaityti daugiau...
 • Žiema

  2019 11 26

  Smith, Ali (1962-) (Smit, Ali)
  Žiema : romanas / Ali Smith ; iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė. - Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2019. - 320 p.

  Šis romanas – tai dikensiško užmojo šeimos drama breksito, ekonominės krizės, globalios migracijos ir ekologinių problemų fone. Knygos centre – motina Sofija, kadaise sėkminga verslininkė, gyvenanti didžiuliame name.

  Skaityti daugiau...
 • Žaliųjų krioklių viešbutis

  2019 11 26

  Freeman, Kimberley (1970-)
  Žaliųjų krioklių viešbutis : [romanas] / Kimberley Freeman ; iš anglų kalbos vertė Renata Valotkienė. - Vilnius : Alma littera, 2019 (Vilnius : Petro ofsetas). - 381, [3] p.

  Įtraukiančiame ir netikėtų siužeto posūkių kupiname romane – uždrausti jausmai, jokių kliūčių ir argumentų nepaisančios aistros, užmirštos paslaptys, tragedijos ir kruopščiai slėpta tiesa. Žinoma, ir didinga, net šiek tiek magiška vieta, pakeitusi ir sujungusi dviejų moterų likimus ir jų gyvenimus: „Žaliojo SPA“ viešbutis.

  Skaityti daugiau...
 • Bloga duktė

  2019 11 26

  Fielding, Joy (1945-)
  Bloga duktė : trileris / Joy Fielding ; iš anglų kalbos vertė Birutė Tautvydaitė. - Vilnius : BALTO leidybos namai, 2019 (Vilnius : BALTO print). - 413, [3] p.

  Išgirdusi šiurpią žinią, kad tėvas, jauna jo žmona ir dvylikametė podukra buvo sunkiai sužeisti per ginkluotą apiplėšimą, Robina priversta grįžti į gimtąjį miestą, iš kurio stengėsi pabėgti kuo toliau.

  Skaityti daugiau...
 • Naktis, kai užgeso šviesos

  2019 11 26

  White, Karen S. (1964-)
  Naktis, kai užgeso šviesos : romanas / Karen White ; iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė. - Vilnius : Tyto alba, 2019 (Vilnius : BALTO print). - 447, [1] p.

  Mažo miestelio paslaptys ir praeities nuodėmės tik ir laukia, kada galės iškilti į dienos šviesą. Nekalta, idiliška miestelio kasdienybė ir tobulos moterys – tik paviršius. Už jo slypi ne mažiau tamsos nei miške, supančiame Merilės ir Meilutės namus.

  Skaityti daugiau...
 • Skandalo anatomija

  2019 11 26

  Vaughan, Sarah (1972-)
  Skandalo anatomija : romanas / Sarah Vaughan ; iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2019]. - 349, [1] p.

  Teismo salėje svarstoma garsaus ir įtakingo politiko byla. Seksualiniu nusikaltimu kaltinamą vyrą palaiko jo ištikima žmona, tačiau prokurorė deda visas pastangas, kad įrodytų kaltinamojo kaltę.

  Skaityti daugiau...
 • Šnabždėtojas

  2019 11 26

  North, Alex
  Šnabždėtojas : [detektyvinis romanas] / Alex North. - Vilnius : Sofoklis, 2019. - 383, [1] p.

  Netikėtai mirus mylimai žmonai, Tomas lieka vienas auginti mažametį sūnų Džeiką. Siekdami sustiprinti tarpusavio ryšį ir pradėti gyvenimą iš naujo, jie persikrausto į namą Federbanke. Persikėlus paaiškėja, kad miesto praeityje glūdi šiurpūs nusikaltimai, apie kuriuos nepriimta garsiai kalbėti.
  Knygą rasite arba galėsite rezervuoti skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

  Skaityti daugiau...
 • Gera lemiantys ženklai

  2019 11 26

  Pratchett, Terry (Prečetas, Teris)
  Gera lemiantys ženklai : puikios ir teisingos Agnes Nater pranašystės, raganos Agnes Nater : [romanas] / Terry Pratchett, Neil Gaiman. - Vilnius : Bonus animus, [2016]. - 389, [1] p.

  Skaityti daugiau...
 • Beribis dangus

  2019 11 26

  Manners, David Charles
  Beribis dangus : gyvenimiškos pamokos iš Himalajų / David Charles Manners. - Vilnius : Vaga, 2015. - 333, [3] p.

  Dvidešimtmetis Deividas Čarlzas Manersas (David Charles Manners) nukeliauja į Himalajus, kad ištesėtų duotą pažadą ir susirastų savo giminaičius. Tačiau netikėtai atsidūręs šalia nepaliečių šamano šventyklėlės kalno pašlaitėje, jis išsuka iš suplanuoto kelio ir leidžiasi didžių atradimų kryptimi.

  Skaityti daugiau...