• Skaitmeninei savaitei pasibaigus

  2020 03 30

  Pasibaigė 2020 m. Skaitmeninė savaitė (angl / All Digital Week), kuri Europos šalyse skelbiama kovo 23-29 d. Savaitės tikslas buvo atkreipti gyventojų dėmesį į skaitmeninių įgūdžių svarbą profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Lietuvoje šią akciją, vykstančią nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį, šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva" su partneriais.

  Skaityti daugiau...
 • Mirė kraštietė, JAV lietuvių poetė, žurnalistė Eglė Juodvalkė

  2020 03 30

  Eidama 71-uosius metus, naktį iš šeštadienio į sekmadienį mirė poetė, žurnalistė, rašytoja Eglė Juodvalkė. Liūdną žinią Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkei Birutei Jonuškaitei pranešė velionės vyras rašytojas Henrikas Skvarčinskis.

  Skaityti daugiau...
 • Pasisiūti savo kaukę

  2020 03 30

  Koronavirusas Lietuvoje plinta ir toliau. Saugant save ir kitus, daugelis siuvamės kaukes patys, namuose. Šiuo metu medicininių kaukių vaistinėse neįmanoma gauti, todėl ir mes, bibliotekininkės, pabandėme siūti kaukes sau ir savo artimiesiems bei bendradarbiams.

  Skaityti daugiau...
 • Teatras tavo namuose

  2020 03 26

  Teatro gerbėjai, galėję žiūrėti spektaklius teatro patalpose, karantino metu kviečiami žiūrėti filmuotus spektaklius, klausytis radijo spektaklių.

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos