• Gyventi sveikai – gera!

  2019 10 21

  Spalio 29 d., antradienį, 11 val., kalbėsime apie tai, kokių sveiko gyvenimo būdo pokyčių pavyko pasiekti dainininkei Inetai Puzaraitei-Žvagulienei ir verslininkei bei kūrybininkei Julijai Žižei, dalyvaujančioms sveiko gyvenimo būdo pokyčių eksperimente „Gyventi sveikai – gera!“.

  Skaityti daugiau...
 • „Eurodebatų“ Zarasuose nugalėtoja Ieva Navickaitė

  2019 10 22

  Spalio 22 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko „Eurodebatai“ tema „Aš žalias! Mada ar būtinybė“, kuriuos moderavo Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos moksleivė, Jaunimo Europos komandos narė Zarasų mieste Emilija Račkauskaitė.

  Skaityti daugiau...
 • „Senjorų dienos internete“!

  2019 10 14

  Sėkmingai startavusi teminė akcija „Senjorų dienos internete“ sugrįžta š. m. spalio 21–25 d. Visą savaitę projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengs internetinius seminarus, kuriuos galima žiūrėti Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose. Zarasų viešojoje bibliotekoje transliacijas stebėsite bibliotekos skaitykloje, 3a.

  Skaityti daugiau...
 • Skambės eilės ir muzika Utenoje. Susitikime!

  2019 10 07

  Įgyvendinant Zarasų viešosios bibliotekos projektą „Knygos šventė (literatūriniai tiltai Utenos regione)“, spalio 24 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojojebibliotekoje organizuojamas literatūros ir muzikos vakaras „Ateik, dovanosiu ir Tau“.

  Skaityti daugiau...
 • Džiaugiamės išvyka

  2019 10 22

  Pirmiausiai susipažino su unikalia bežodžių knygų kolekcija. Apsilankėme garso įrašymo studijoje, kino salėje, dirbtuvėse PATS SAU. Čia apžiūrėjome per dvi dešimtis įrengtų individualaus darbo vietų, 3D spausdintuvą, vinilo ir kaitrinių plėvių pjaustiklį, kaitrinį presą, mini sublimacinį spausdintuvą, robotikos ir elektronikos rinkinius, programuoti skirtus mikrokompiuterius, kompiuterius su reikiama programine įranga ir įvairių medžiagų idėjoms paversti apčiuopiamomis.

  Skaityti daugiau...
 • Zarasuose parodytas objektų ir kaukių teatro spektaklis

  2019 10 21

  Spalio 19 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje žiūrovams buvo pristatytas tarptautinis, visiškai naujas Lietuvos ir Prancūzijos scenos menininkų spektaklis „Spąstai". Tai nauja, kiek mažiau Lietuvoje pažįstama vizualaus teatro meno forma – objektų kaukių teatras.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip išugdyti atsakingą vartojimą ir pasirinkti gyvenimo kelią

  2019 10 21

  Spalio 14 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje svečiavosi Danutė Narutienė – vyr. specialistė - maisto produktų inspektorė ir Daivydas Barzda – vyr. veterinarijos gydytojas inspektorius.

  Skaityti daugiau...
 • Savanoris projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" komandoje

  2019 10 18

  Prasidėję nauji mokslo metai vėl sukvietė projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" dalyvius vaikus įsitraukti į kūrybines veiklas. Nuo rugsėjo mėnesio kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vaikai dalyvauja kūrybiniuose užsiėmimuose, kurių metu stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai, žingeidumas, kūrybiškumas ir per praktines užduotis suteikiamos naujos žinios. Į komandą, organizuojančią vaikams veiklas, įsijungė savanoris Yuri Abrahamyan, atvykęs iš Armėnijos.

  Skaityti daugiau...
 • Kūrybingam žmogui gyvenimas nenuobodus

  2019 10 18

  Noras kurti gražią ir jaukią aplinką yra kiekvieno žmogaus širdyje, tik vis laiko tam pritrūksta per darbus, rūpesčius, pareigas... Bet kartais gyvenimas pristabdo – ir ne visada švelniai. Taip nutiko Ritai Jakšienei, buvusiai panevėžietei, o dabar jau Dusetų gyventojai.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai