• Pasiilgote proto mankštos? Dalyvaukite užsienio kalbų klubuose!

  2020 02 21

  Pasiilgote proto mankštos? Dalyvaukite užsienio kalbų klubuose!
  Savanorė iš Prancūzijos Margot kviečia! Angliškai kalbančiųjų klubo veikla pirmadieniais nuo 17:30 iki 18:30 val. Prancūziškai kalbančiųjų klubo veikla penktadieniais nuo 17:30 iki 18:30 val.

  Skaityti daugiau...
 • „Amžinas būties ratas“

  2020 02 21

  „Do-ne-lai-tis !
  Klausykit, skamba kaip varpas.
  Do-ne-lai-tis !

  Skaityti daugiau...
 • Moksleiviams apie saugesnį internetą

  2020 02 18

  Lietuvoje vasario 10-15 d. skelbiama Saugesnio interneto savaitė, kurios metu viešosiose bibliotekose ir mokyklose vyksta įvairūs renginiai ir tiesioginės interneto transliacijos saugesnio interneto temomis įvairių amžiaus kategorijų lankytojams.

  Skaityti daugiau...
 • Metų knygos rinkimai 2019-ieji. Suaugusiems ir vaikams

  2020 02 18

  Ligoninės biblioteka jau nuo 2016 metų dalyvauja Metų knygos rinkimuose suaugusiųjų kategorijoje bei papildo bibliotekos fondą šiuolaikinių autorių kūriniais.

  Skaityti daugiau...
 • Meškiukai ir internetas

  2020 02 17

  Vasario 10-15 d. vyko saugesnio interneto savaitė, kurią organizavo Prisijungusi Lietuva. Šios savaitės renginiuose Ligoninės bibliotekos lankytojai galėjo stebėti tiesiogines transliacijas: ,,Influenceris – ar tikrai svajonių gyvenimo būdas?'', ,,Internetiniai sukčiai'', ,,Sekstingas: žaidimas ar nusikaltimas?'' ir diskutuoti.

  Skaityti daugiau...
 • Susitikimas su kiškiu Steponu

  2020 02 17

  Rašytojo Pauliaus Norvilo ir iliustratorės Jurgos Šulskytės knyga „Stryk pastrykt" – penktojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (vykusio 2017 m.) Debiuto premijos laimėtoja. Ši knyga ir akcijos „Metų knygos rinkimai 2019" dalyvė.

  Skaityti daugiau...
 • Sveikiname Gražiną Karlaitę - Zarasų rajono Kultūros ir meno premijos laureatę

  2020 02 14

  Sveikiname! 2020 metų Zarasų rajono savivaldybės Kultūros ir meno premija ir Laureato Diplomas skirtas teatro režisierei Gražinai Karlaitei už ilgametį, kūrybingą Zarasų krašto bendruomenės švietimą ir pilietiškumo ugdymą, skleidžiant teatro meno pažinimo džiaugsmą, nuolatinį teatro meno ir literatūrinių programų rengimą Zarasų „Ąžuolo" gimnazijoje ir Zarasų viešojoje bibliotekoje, suaugusiųjų teatro „Juodai balta" sukūrimą ir nenuilstamą gimnazistų teatro puoselėjimą. 

  Skaityti daugiau...
 • „Knygos yra gerai, nes...“

  2020 02 12

  „Knygos yra gerai, nes... Skaitydamas gali kažkur nuklysti ir išlįsti, suklysti ir išdrįsti, ištirti ir patirti, išbandyti ir pasimatuoti... kitus pasaulius ir kitų gyvenimus, kad suvoktum – tavasis irgi visai nieko."

  Skaityti daugiau...
 • Piešiu savo pasaką

  2020 02 11

  Pasaka – trumpas, fantastinis, pamokantis, nesudėtingo turinio kūrinys. Šiam kūriniui būdingi stebuklai, pasakiški daiktai, veikėjai, veiksmo, laiko ir vietos spalvingumas bei magiškumas.  Pasak vaikų dienos centro ,,Draugai'' vaikų, pasakos jau ,,pasenusios'' ir ... buvo nuspręsta piešti savas, bet prisimenant ir vardinant ,,senas'' pasakas:

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai