• Nemokamai tikrins regą

  2020 01 13

  Sausio 21 d., antradienį, nuo 10:30 val. Zarasų viešosios bibliotekos I aukšto galerijoje kviečiame pasitikrinti regą. Vizito metu galėsite įsigyti akinių priežiūros priemones, dėklus, servetėles, akinius; užsisakyti apsauginius akinius darbui prie kompiuterio, vairavimui, korekcinius akinius. Bus galimybė pasimatuoti akispūdį (kaina 6 eur.), įsigyti fotochrominius bei poliarizuotus akinius ir kt.

  Skaityti daugiau...
 • Atsinaujinę LEGO ROBOTUKAI laukia Jūsų!

  2019 10 02

  Vaikams 6+ ir jų tėveliams siūlome trečiadieniais, nuo 15 val. išbandyti Lego Mindstorms robotų konstravimą. Konstruoti yra nesunku, tereikia sekti metodiką ir įdiegti suprojektuotas robotų kūrimo komandas. Užduotys kiekvienam pagal pomėgius! Registruotis telefonu 8 385 52020 arba el. paštu vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt; Užsiėmimai vyks Vaikų literatūros skyriuje.

  Skaityti daugiau...
 • Lietuvišką žodį iškėlęs

  2020 01 16

  Skaitytojų aptarnavimo Mokslo šakų skyriuje yra parengta spaudinių paroda, skirta Zigmo Zinkevičiaus 95-osioms gimimo metinėms paminėti.

  Skaityti daugiau...
 • Baibių bibliotekoje degė atminimo žvakutės

  2020 01 14

  Sausio 13 d. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva Atmintis gyva, nes liudija“.

  Skaityti daugiau...
 • Išgalvoti personažai

  2020 01 07

  Parodoje, veikiančioje Vaikų literatūros skyriaus edukacinėje erdvėje eksponuojami piešiniai ir kompiuterinės grafikos kūriniai. Jų autorius – Kipras Stankevičius, Vilniaus miesto Pilaitės gimnazijos abiturientas. Jaunasis dailininkas bibliotekos lankytojams jau žinomas kaip parodos „Animacijos personažai“, eksponuotos 2019 metais, autorius.

  Skaityti daugiau...
 • Smagi išvyka

  2020 01 13

  Pakviesti vyresniosios bibliotekininkės Zinos Černovienės sausio 9 dieną mes, Magučių ugdymo skyriaus mokiniai ir pedagogai, nuvykome į Zarasų viešąją biblioteką.

  Skaityti daugiau...
 • Baltučiu takučiu

  2020 01 15

  „Baltučiu takučiu, su maišu ant pečių, / Kailinėliais baltais vaikšto Šaltis rytais...“, – lietuvių poeto Jono Lapašinsko žodžiais į Naujametę šventę Vaikų literatūros skyriuje susirinkusiuosius pasveikino bibliotekininkė Zina ir pakvietė aktyviai dalyvauti joje.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame lankytojus į Pojūčių erdvę

  2019 12 16

  Pojūčių erdvė įrengta Zarasų viešosios bibliotekos senojo pastato IV aukšte. Erdvėje stimuliuojami įvairūs pojūčiai, kurie žmogui padeda atsipalaiduoti, susikaupti arba atvirkščiai – pralinksmėti, rasti papildomos energijos.

  Skaityti daugiau...
 • Mediateka kviečia

  2019 12 19

  Zarasų viešosios bibliotekos mediatekoje sukauptas ne tik knygų, natų (1115 vnt.), bet ir gausus CD (1085 vnt.) ir DVD (626 vnt.) fondas. Be to dar turime ir juostinių vaizdajuosčių, ir vinilinių plokštelių (apie 500 vnt.). Todėl iš bibliotekos galima grįžti nešinam ne tik knygų krūvele, bet ir viniline plokštele ar filmu vakarui. Muzikos įrašų, taip pat ir vinilinių plokštelių galima klausytis ir bibliotekoje – jaukioje mediatekos erdvėje, įsitaisius minkštuose sėdmaišiuose prie patefono.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai