• Padovanok kraujo ir išgelbėk gyvybę

  2016 10 14

  Gruodžio 17 d., antradienį, 11 -16 val. Zarasų viešosios bibliotekos priestato I aukšte Nacionalinis kraujo centras kviečia tapti kraujo donoru.

   

 • Interaktyviu dviračiu apkeliausime Zarasų ir Utenos gatves

  2019 11 25

  Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų dviračio turą. Mindami pedalus dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos miestų gatves, susipažinti su jų istorija.

  Skaityti daugiau...
 • Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!

  2019 11 28

  Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos”, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią, dovanokime knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą.

  Skaityti daugiau...
 • Interaktyvios Zarasų gatvių istorijos

  2019 12 03

  Su projekto „Skaitmeninių paslaugų centrų plėtra – interaktyvios gatvių istorijos“ paslaugomis susipažino Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai, Antazavės J. Gruodžio gimnazijos ir Dusetų P. Širvio gimnazijos pradinukai, jaunimas, suaugusieji.

  Skaityti daugiau...
 • Rasa Vasilevičiūtė „Ir vėl kartu“

  2019 11 30

  Parodos autorė – juvelyrė, grafikė, tapytoja, projekto „Knygų šalis“ savanorė ir Zarasų viešosios bibliotekos bičiulė Rasa Vasilevičiūtė, gimė 1973 m. gruodžio 4 dieną turtingame unikalia gamta Zarasų krašte. Šiame krašte busimoji dailininkė žengė pirmuosius žingsnius į meno pasaulį.

  Skaityti daugiau...
 • Medžio drožinių paroda

  2019 12 02

  Po visą Zarasų viešosios bibliotekos erdvę pabiro mediniai šaukštai, mentelės, šakutės, puodeliai, peiliai ir kiti akį traukiantys drožiniai. Jų autorius – zarasiškis Jonas Navickas. Kviečiame visus apsilankyti parodoje – bibliotekos I aukšto galerijoje, Skaitytojų aptarnavimo ir Vaikų literatūros skyriuose – bei pasigrožėti drožėjo darbais.

  Skaityti daugiau...
 • Fotografijose – Zarasų gamtos ir miesto grožis

  2019 11 28

  Lapkričio 26 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje atidaryta Zarasų fotografų – Gintauto Antanavičiaus, Rimanto Bikulčiaus, Vasilijaus Kukonenko, Algimanto Navicko ir Stanislovo Sinkevičiaus – darbų paroda „Penki žvilgsniai – šeši žingsniai“.

  Skaityti daugiau...
 • Laukdami žiemos švenčių

  2019 11 28

  Negirgžda po kojomis sniegas ir medžiai nepasipuošę baltomis kepurėmis. Tačiau suaugusieji ir vaikai laukdami žiemos švenčių jau ruošiasi joms.

  Skaityti daugiau...
 • Karaliai ir karūnos

  2019 11 28

  Darganą ir vėsų ketvirtadienio rytą Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos Alinos Guntulienės auklėtiniai. Jau kurį laiką, tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas suaugusiesiems ir vaikams. Ta proga, bibliotekininkė Olga Černova ketvirtokams pristatė vaikų knygų penketuką ir pakvietė į smagų edukacinį užsiėmimą.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai