• Izraelio kinas tavo mieste – „Kalnas“

  2019 10 24

  Lapkričio 26 d., antradienį, 17 val. filmas „Kalnas“ (rež. Yaelle Kayam, 2015 m., 83 min.) Zarasų viešojoje bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į parodą „Penki žvilgsniai – šeši žingsniai“

  2019 11 20

  Lapkričio 26 d. (antradienį) 16 val. Zarasų viešosios bibliotekos galerijoje fotografijos darbų parodos „Penki žvilgsniai – šeši žingsniai“ atidarymas. Galėsite pasimėgauti kiekvienam zarasiškiui žinomų fotomenininkų Gintauto Antanavičiaus, Rimanto Bikulčiaus, Vasilijaus Kukonenko, Algimanto Navicko, Stanislovo Stankevičiaus kvapą gniaužiančiais darbais. Paroda veiks iki sausio 15 d. 

 • Antrokai mokėsi interaktyviai

  2019 11 20

  Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos II b ir II c klasių mokiniai lydimi mokytojų Birutės Veličkienės ir Irenos Sabaliauskienės antradienio rytą atvyko į Vaikų literatūros skyrių mokytis dalyvaujant interaktyviose veiklose. Tikriausiai daugelis jau žino, kad bibliotekoje galima ne tik skaityti, žiūrėti filmus, žaisti, bet ir mokytis.

  Skaityti daugiau...
 • Zarasuose vyko Utenos regiono kultūros tarybos posėdis

  2019 11 20

  Zarasuose posėdžiavo Utenos regiono kultūros taryba. Posėdžiui buvo pasirinkta Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos mokymų salė. Svarstytos pirmojo šaukimo projektinės paraiškos. Bendra regiono kvota 2020 m. – 314.290 Eur, iš kurios pirmuoju etapu bus paskirstyta 65 proc., antruoju – 35 proc. (antro šaukimo datos: 2020 m. sausio 31 d. – vasario 28 d.).

  Skaityti daugiau...
 • Ryškiaplaukės gimtadienis būryje draugų

  2019 11 20

  Šiaurės šalių literatūros savaitės minėjimas neaplenkė vaikų dienos centro „Draugai“ bei Imbrado bibliotekos. Smalsi, į įvairiausias linksmas ir nelabai linksmas gyvenimiškas situacijas patenkanti mergaitė Pepė, su dovanomis ir staigmenomis atskubėjo švęsti savo gimtadienio pas vaikus.

  Skaityti daugiau...
 • Juk laimė yra lapė

  2019 11 18

  Lapkričio 18 dieną Vilniaus kamerinio teatro spektaklį vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“, pagal daugelį nominacijų pelniusią E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą „Laimė yra lapė“ žiūrėjo Zarasų „Santarvės“ mokyklos pradinukai. Juos atlydėjo mokytojos Inga Vainiūnienė, Alina Guntulienė, Dalia Būgienė, Regina Gecevičienė ir Laima Zibolienė.

  Skaityti daugiau...
 • Šventė-konkursas „Iš kokios mes pasakos?“

  2019 11 19

  Nors už lango vėjuota, žvarbu, bet tądien Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje buvo šilta ir jauku. Čia vyko šventė-konkursas mažiesiems skaitytojams „Iš kokios mes pasakos?“ Susirungti, kas daugiau žino pasakų, atsimena pasakų veikėjų, rinkosi trečiokai ir ketvirtokai.

  Skaityti daugiau...
 • Rašytinis žodis išliks veiksmingiausias

  2019 11 18

  „Kiekvieno žmogaus gyvenimas unikalus. Niekas kitas negali nugyventi jūsų gyvenimo: suvokti to, ką suvokiate jūs, jausti pasaulį taip, kai jaučiate jūs. Gyvenimas skirtas tik kartą“ rašė Wayne'as Walteris Dyeris, amerikiečių savipagalbos autorius, kurio pirmoji knyga „Jūsų klaidingos zonos“ - viena perkamiausių visų laikų knygų (išleista 35 mln. egz.).

  Skaityti daugiau...
 • Šešėlių teatras

  2019 11 18

  Lapkričio 15 d. viešojoje bibliotekoje lankėsi Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos senųjų amatų dirbtuvių aktorė Ieva Stašelytė ir dailininkė Šarūnė Pečiukonytė. Kūrybingos merginos parengė šešėlių teatro spektaklį vaikams „Kaip Ežiukas ir Meškiukas keitė dangų“.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai