Palik tik dainą man

2021 03 18

Širvys, Paulius (1920-1979)
Palik tik dainą man : eilėraščiai, atsiminimai, dienoraščiai, laiškai / Paulius Širvys ; [sudarytojas Alfonsas Pakėnas]. - Kaunas : Naujasis lankas, 2020. - 527, [1] p.

„Pauliaus Širvio kūryba praėjo visus laiko išbandymus. Jo eilėraščiams jau aibė metų, bet jie nepaseno. Sugeba jaudinti skaitytoją – jauną ir pagyvenusį, moterį ir vyrą. Jo lyrika tokia pat gyvybinga, pilna tyros aistros ir gyvos meilės, meno energijos. Tikiu, kad ir kitą šimtmetį Pauliaus Širvio kūryba veiks skaitančius kaip jaunas vynas. Tad saugokime ir mylėkime mūsų poezijos unikumą ir būkime jo eilėraščiams naujais vynmaišiais. Nes jauno vyno į senus vynmaišius niekas nepila“, – teigia knygos sudarytojas Alfonsas Pakėnas.
Knyga „Paulius Širvys. Palik tik dainą man: eilėraščiai, atsiminimai, dienoraščiai, laiškai“ svari ne tik dėl savo apimties (528 psl.), bet ir dėl savo turinio. Tiesiog neįtikėtina, kad tokį solidų leidinį A. Pakėnas išleido savo lėšomis. Šią rinktinę sudarytojas dedikavo Poeto 100-ajam gimtadieniui.
Knygą rasite arba galėsite rezervuoti Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Sirvys palik tik daina man 588x1024